Titles you rated
CasperRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
Boys of TomorrowRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.0
The Time MachineRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
Bigger Than LifeRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
Home Alone: The Holiday HeistRated ★ 1.0