Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5