Movies
Ratings
132
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0