Movies
Ratings
50
SplitRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5