Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
FollowingRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0