Movies
Ratings
55
I Saw the DevilRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0