Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Land of the BearsRated ★ 3.0- Whales and IRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Shark WhispererRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
BirdersRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5