Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5