Movies
Ratings
30
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0