Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 0.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.5