Movies
Ratings
137
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
King of BeggarsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5