Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
RedRated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 1.0- River of No ReturnRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0