Titles you rated
LooperRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
UlyssesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0