Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0