Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0