Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Blossoms & BloodRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Meth StormRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
PatersonRated ★ 3.5
Once Upon a StudioRated ★ 5.0
WishRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5