Movies
Ratings
66
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0