Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
BreakdownRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Factory GirlRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0