Movies
Ratings
785
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 4.0- SukhavatiRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5