Movies
Ratings
171
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0