Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0