Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0