Titles you rated
ThirstRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0