Movies
Ratings
877
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
DuneRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Home Alone 4Rated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0