Titles you rated
PrisonersRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0