Movies
Ratings
51
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5