Titles you rated
Yes ManRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0