Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
6/45Rated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0