Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Rough PlayRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0