Movies
Ratings
68- OpheliaRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
WantedRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 0.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0