Movies
Ratings
131
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
WreckersRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
BakumanRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5