Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 5.0
FelonRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0