Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0