Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Melody TimeRated ★ 1.0
Fun & Fancy FreeRated ★ 2.5
The Three CaballerosRated ★ 2.0
BambiRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
FantasiaRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5