Movies
Ratings
252
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5