Titles you rated
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
StargateRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0