Movies
Ratings
144
War of the WorldsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0