Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SullyRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.5