Movies
Ratings
57
True LiesRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Licence to KillRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Princess and the PilotRated ★ 4.0
Batman: Gotham KnightRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0