Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
RRRRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5