Movies
Ratings
257
DetachmentRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0