Movies
Ratings
410
The PianistRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
LifeRated ★ 1.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0