Movies
Ratings
57
Blue JasmineRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0