Movies
Ratings
105
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.5