Titles you rated
HolidayRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5- SohRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 5.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.0