Movies
Ratings
32
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.5
Rain ManRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0