Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5