Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 0.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0