Movies
Ratings
238
The SubstanceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Last King of ScotlandRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5