Movies
Ratings
275
The NotebookRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0